2% z dane

DARUJTE 2% Z DANE PARAKLUBU KOŠICE AJ VY!

Ahojte priaznivci parašutizmu!

Opäť sa blíži obdobie, kedy sa budú podávať daňové priznania a bude možnosť usmerniť odvod 2% resp. 3% z daní, pre rôzne športové a iné záujmové organizácie.

V prvom rade Vám chcem poďakovať za našu podporu v minulých rokoch, aj vďaka nej je možné uskutočňovať akcie ako  Medzinárodná súťaž v presnosti pristátia Cassovia, MDD, Aero Mikuláš – a p.

V tomto roku sa súťaž „Cassovia 2020“ uskutoční  5.septembra – sobota, miesto konania  bude známe vydaním Propozícií , ktoré budú zverejnené na našej stránke www.paraklubkosice.sk . / pravdepodobne to bude opäť v rámci Leteckého dňa v AK KE / Bude to jubilejný XXX.ročník !

Preto by som Vás, príp. Vašich známych, ktorých môžete osloviť, chcel požiadať v mene našich parašutistov, ak sa neviete rozhodnúť inak, aby ste podporili náš šport, ktorý je bez akýchkoľvek dotácií od štátu od roku 1991.

Pripájam tlačivá, kde sú údaje o našej ZOČ. Ak si podávate daňové priznanie sami, potreboval by som, aby ste mi aspoň mailom zaslali sumu ktorú poukazujete, príp. ak Vám to nerobí problém, tak odfotenú kópiu strany, kde sa poukazujú 2%. / kvôli zúčtovaniu a zdokladovaniu v našej organizácii /.

UPOZORNENIE

Použite výhradne nové tlačivá ktoré sú v prílohe, pretože daňový úrad nebude akceptovať staré! / Taktiež zamestnávateľ vám musí potvrdiť zaplatenie dane na nové tlačivo – toto prikladáte spolu s Vyhlásením na D.Ú./

Ak Vám vykonáva zúčtovanie preddavkov zamestnávateľ, potreboval by som toto potvrdenie zo mzdovej účtárne, ja vypíšem tlačivo na 2% a odnesiem na Daňový úrad v KE /príp. ho zaneste sami /.

Tí čo ste mimo KE, tak je potrebné, aby ste odniesli tlačivo „ Vyhlásenie“ na 2%, s potvrdením z účtárne Vášho zamestnávateľa, na príslušný D.Ú. podľa bydliska. / taktiež mi aspoň napíšte sumu akú poukazujete, príp. mi pošlite kópiu ak Vám to nerobí problém /       

Vy čo si robíte daňové priznanie sami, tak urobte toto vyhlásenie na priznaní do konca marca, zamestnanci tak môžu urobiť do konca apríla.

 V prípade nejasností ma kontaktujte:

Anton Dzuričko, Dénešova 43, Košice 040 23 , tel. 0905 630 796 ,

mail: navigator200@gmail.com, dzurickoa@pobox.sk

Za všetkých paragánov Vám vopred ďakujem!

Blue skies!

Formuláre na stiahnutie

Formulár na 2% z dane
Potvrdenie o zaplatení dane